Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.07.2017 09:39
Ghost Recon: Wildlands zrobiło się hardkorowe. Wyjątkowy poziom trudności w nowym trybie
1518V

Ghost Recon: Wildlands zrobiło się hardkorowe. Wyjątkowy poziom trudności w nowym trybie

Hardkorowe wyzwanie jest już dostępne w Ghost Recon: Wildlands. O tym fakcie przypomina Ubisoft w najnowszym materiale wideo. Dodatkowo firma przedstawiła dokładnie, jak działa zapowiedziany wczoraj tryb Tier 1.

Jeśli szukacie najwyższego stopnia trudności w Ghost Recon: Wildlands to warto odpalić najnowszy, właśnie dodany tryb Tier 1. Można go aktywować po osiągnięciu najwyższego, 30 poziomu w grze.

Ghost Recon: Wildlands w Encyklopedii PPE.pl

Po wybraniu Tier 1 rozgrywka staje się znacznie trudniejsza. Wrogowie dysponują większą pulą zdrowia i przede wszystkim znacznie szybciej wykrywają postacie. Rzecz działa w ten sposób: zaczynasz na tier 50 i będziesz przebijać się aż do tier 1, zdobywając na każdym "progu" coraz więcej punktów i nagród. Z każdym awansem zwiększa się jednak również poziom trudności gry. Zdobywane w nowym module punkty można przeznaczać na wzmacnianie giwer, ale te "dopałki" nie będą przechodzić do normalnego trybu zabawy w Wildlands.

Moduł przedstawia w detalach Ubisoft w poniższym materiale wideo, który został okraszony polskimi napisami.

Warto też wspomnieć, że oprócz tych zmian Ubisoft poprawił we wczorajszej aktualizacji Ghost Recon: Wildlands, zajmującej ok. 8 GB, kilka elementów rozgrywki i błędów. Możecie na ten temat przeczytać w poprzednim newsie.

Tagi: ghost recon: wildlands tier 1 Ubisoft