Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2017 14:35
America’s Army: Proving Grounds od dzisiaj za darmo na PlayStation 4 - oficjalna gra amerykańskiego wojska
3461V

America’s Army: Proving Grounds od dzisiaj za darmo na PlayStation 4 - oficjalna gra amerykańskiego wojska

Już dzisiaj na PlayStation Store wyląduje kolejna produkcja dla fanów taktycznego strzelania. America’s Army: Proving Grounds od kilku lat jest rozwijany w wersji na komputery osobiste, ale autorzy są gotowi na zaproszenie do zabawy posiadaczy PlayStation 4.

America’s Army: Proving Grounds to czwarta odsłona popularnej i zarazem darmowej strzelanki przygotowanej na zlecenie Armii Stanów Zjednoczonych. Seria została zapoczątkowana w 2002 roku i od tego czasu jest wciąż rozwijana przez wojskowych.

Edycja Kolekcjonerska Destiny 2 za ponad 1000 zł

Produkcja to taktyczny shooter, w którym zainteresowani wcielają się w żołnierzy amerykańskiej armii. Twórcy od początku zdecydowali się zaoferować bardzo realistyczną pozycję, która w wierny sposób odtwarza wszystkie struktury oraz mechanizmy istniejące w U.S. Army. 

Na początku rozgrywki zainteresowani muszą ukończyć wymagające szkolenie, w trakcie którego są dokładnie sprawdzane umiejętności gracza. Zawodnicy muszą również przestrzegać wszystkich przepisów obowiązujących w amerykańskiej armii. Dopiero po odbyciu szkolenia, zawodnicy mogą dołączyć do standardowej rozgrywki.

Kilka miesięcy temu autorzy America’s Army: Proving Grounds zapowiedzieli wprowadzenie pozycji na sprzęt Sony, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy konkrety. W przeciągu najbliższych kilku godzin produkcja wyląduje na PlayStation Store – aktualnie będzie to „otwarta beta”, ale ze względu na darmowy charakter wersji na PC, możemy spodziewać się płynnego przejścia w „pełną wersję” na PlayStation 4.

Zobaczcie zwiastun America’s Army: Proving Grounds:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: america’s army: proving grounds playstation 4 premiera zwiastun