Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.07.2017 07:31
Crash wyśmiany przed premierą Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
3556V

Crash wyśmiany przed premierą Crash Bandicoot N-Sane Trilogy

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy trafi na rynek już w piątek. Niestety gra nadal nie dorobiła się recenzji, ale możemy za to przyjrzeć się, jak ekipa Smosh Games/Honest Game Trailers smaga ostrzem satyry markę zapoczątkowaną przez Naughty Dog.

Honest Game Trailers wyśmiewa kolejne gry - nawet jeśli chodzi o największe klasyki z naszego dzieciństwa. Tak jest w przypadku "ekstremalnie liniowej platformówki, która została zmiażdżona przez Mario 64, które trafiło na rynek 2 miesiące wcześniej" - jak w wyjątkow złośliwy sposób opisuje ekipa Smosh Games/Honest Game Trailers.

Recenzja Crash Bandicoot N-Sane Trilogy

Oczywiście to tylko początek znęcania się nad marką Crash Bandicoot. W filmiku krytyce zostaje poddana prosta fabuła serii i przede wszystkim bezczelne odcinanie kuponów już w wykonaniu innych deweloperów niż Naughty Dog.

Przy okazji warto wspomnieć o rozmiarach Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Wiemy już, że tytuł zajmuje ok. 23 GB na dysku twardym (informacja pochodzi z PlayStation Store). Niezły wynik jak na 3 platformówki w jednym pakiecie (Crash Bandicoot, Crash Bandicoot: Cortex Strikes Back i Crash Bandioot: Warped). Produkcje, które - jak wiadomo - powstawały praktycznie od zera, bo autorzy nie mieli dostępu do kodu źródłowego rzeczonych produkcji.

Tagi: