Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.06.2017 10:27
Zero Time Dilemma. Pierwsze wideo z wersji na PlayStation 4
450V

Zero Time Dilemma. Pierwsze wideo z wersji na PlayStation 4

Zero Time Dilemma zrobiło dobre wrażenie na handheldach, a teraz ta japońska przygodówka z gatunku "visual novel" zmierza również na PlayStation 4. Sprawdźmy, jak deweloperom idą prace.

Jak widać autorzy wykonali pewne prace w celu poprawienia grafiki w Zero Time Dilemma na PlayStation 4. Handheldowy rodowód jest oczywiście widoczny na pierwszy rzut oka, ale i tak trzeba powiedzieć, że robota wydaje się nieźle wykonana. Cel-shadingowy styl grafiki, przypominający anime, wygląda porządnie. Problemem może być fakt, że autorzy nie zrobili nic ze strasznie sztywną gestykulacją i mimiką bohaterów Zero Time Dilemma. A był to przecież główny zarzut do grafiki w  "kieszonkowej" wersji.

Zero Time Dilemma w Encyklopedii PPE.pl

W Japonii Zero Time Dilemma na PS4 pojawi się na rynku 17 sierpnia. Aksys Games potwierdziło, żę pracuje nad lokalizacją gry, która ma trafić na rynki zachodnie już na jesieni 2017 r.

Wydarzenia z Zero Time Dilemma są częścią sagi zapoczątkowanej przez Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors i kontynuowanej przez Virtue's Last Reward. W grze towarzyszymy grupce bohaterów, uwięzionych w podziemnym schronie, którzy zmuszeni są do udziału w sadystycznej grze, jeśli chcą wyjść z bunkra o własnych siłach.

Tagi: