Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.06.2017 12:16
Firmware 4.71 do PlayStation 4. Łatka poprawia błędy z poprzedniej aktualizacji?
4225V

Firmware 4.71 do PlayStation 4. Łatka poprawia błędy z poprzedniej aktualizacji?

Zaraz po opublikowaniu aktualizacji firmware'u PlayStation 4 w wersji 4.70 okazało się, że są z tym kawałkiem kodu pewne problemy. Wygląda na to, że Sony wreszcie zareagowało na kłopoty użytkowników.

Jak donosiliśmy wcześniej, część posiadaczy PlayStation 4 miała poważne problemy zaraz po instalacji firmware'u 4.70. Gracze zgłaszali m.in. na Reddit, że sprzęt dorobił się nagle problemów z trybem czuwania i zaczął wyświetlać komunikaty o uszkodzonych plikach zainstalowanych na HDD. Łatka potrafiła też podobno zawiesić konsolę na dłuższy czas podczas instalacji firmware'u.

Problematyczna aktualizacja systemowa PS4

Sony wydało dzisiaj nową aktualizację systemową dla PlayStation 4, zajmującą ok. 340 MB. Łatka 4.71 "poprawia wydajność i działanie systemu", co jest już klasycznym zwrotem, który zastąpił wcześniejsze równie kultowe "poprawianie stabilności".

"Poprawianie wydajności" może oznaczać wszystko i nic. Stawiamy jednak, że firmware 4.71 stworzono, by wyeliminować błędy, które wprowadzała poprzednia aktualizacja. Jeśli mieliście zatem problemy z firmwarem 4.70 dajcie znać czy wasze kłopoty się skończyły.

Tagi: aktualzacja firmware PlayStation 4 sony system

Nie przegap