Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.06.2017 09:01
The Evil Within 2. Gameplay z dema wystawianego w "płonącym domu" na E3 2017
1548V

The Evil Within 2. Gameplay z dema wystawianego w "płonącym domu" na E3 2017

The Evil Within 2 było ozdobą konferencji prasowej Bethesdy na E3 2017. Firma przeprowadzała w trakcie imprezy w Los Angeles pokazy rozgrywki z tego survival horroru.

Bethesda przedstawiała gameplay z The Evil Within 2 w trakcie konferencji prasowej, ale dziennikarze zgromadzeni na imprezie w LA mogli osobiście przekonać się, jak wygląda rozgrywka w tej produkcji.

Wielkie przeceny na PlayStation Store. Wiedźmin 3, Black Ops 3, Far Cry 4, Mafia 3

Krótkie fragmenty rozgrywki prezentowanej na E3 2017 możecie znaleźć poniżej. Co ciekawe - gra jest pozbawiona jakichkolwiek elementów HUD (być może zostały wyłączone na potrzeby dema). Wygląda na to, że gracz nie dysponuje nawet celownikiem przy mierzeniu z broni. Widać też, jak działa system osłon, który wprowadzili deweloperzy (Shinji Mikami zainspirował się chyba pod tym względem rozwiązaniem z The Last of Us).

Bethesda wyjątkowo zadbała o oprawę dema The Evil Within 2, wystawianego na E3 2017. Firma postawiła stanowisko przypominające wnętrze jednorodzinnego domu, który... płonął (języki płomieni wyświetlane były w "oknach" stanowiska). Naprawdę ciekawy pomysł.

Tagi: Bethesda e3 2017 gameplay the evil within The Evil Within 2

Nie przegap