SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.06.2017 11:10
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Reklamy live-action jak za czasów PlayStation
1790V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Reklamy live-action jak za czasów PlayStation

Okazuje się, że Activision nie zapomniało o zwariowanych reklamach Crash Bandicoot z lat 90. Crash Bandicoot N-Sane Trilogy doczekało się serii zabawnych zwiastunów w dawnym stylu.

Starsi gracze pamiętają pewnie reklamy Crash Bandicoot tworzone przez Sony, które pojawiały się w latach 90. Chodzi o filmiki live-action, w których główny bohater kultowej gry z Szaraka robił trzodę m.in. w kinie a także pod kwaterą główną Nintendo.

Recenzja Crash Bandicoot N-Sane Trilogy

Activision nawiązało do tych marketingowych tradycji w najnowszych reklamach Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Tym razem sympatyczny jamraj wybrał się do fryzjera, zadać szyku nową fryzurką a także postanowił popracować trochę nad kondycją i masą mięśniową. Oczywiście już nie w ramach aerobiku tylko crossfitu. Pewne rzeczy się nie zmieniają pomimo upływu lat, ale Crash wg wydawcy "stał się kosmicznie lepszy".

Czy te zapowiedzi nie są przesadzone sprawdzimy już 30 czerwca 2017 r. W ramach Crash Bandicoot N. Sane Trilogy otrzymamy odświeżone (a właściwie to zrekonstruowane prawie od zera) Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot 3: Warped.

 

Poniżej możecie przypomnieć sobie serię zwariowanych reklam live-action związanych z Crash Bandicoot, stworzonych przez amerykański oddział Sony.


Tagi: crash Crash Bandicoot N-Sane Trilogy playstation reklama retro szara