Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2017 16:56
Micro Machines World Series w Limitowanej Edycji Specjalnej
695V

Micro Machines World Series w Limitowanej Edycji Specjalnej. Gra nadjedzie ze zdalnie sterowanym samochodem

Małe samochody nadjadą do naszego kraju w specjalnym wydaniu. Techland potwierdził przywiezienie do kraju specjalnego pudełka, w którym obok Micro Machines World Series znajdziemy zdalnie sterowany samochodzik.

Codemasters zdecydowało się na wielki powrót serii Micro Machines. Twórcy w tym wypadku stawiają na wiele trybów, małe autka i szybką jazdę, a najważniejsze spotkania rozegramy ze znajomymi na jednej kanapie.

Gameplay z Micro Machines World Series 

Techland właśnie potwierdził sprowadzenie do kraju „Limitowanej Edycji Specjalnej”, w której znajdzie się między innymi zdalnie sterowany samochodzik. Należy na pewno zaznaczyć, że liczba sztuk w tym wypadku jest mocno ograniczona, więc wstępne zamówienia będzie można składać od 21 czerwca.

Micro Machines World Series trafi do Polski w dwóch edycjach specjalnych:

  • Gra Micro Machines World Series i zdalnie sterowany samochód
  • Gra Micro Machines World Series i koszulka z logotypem

Wydanie postanowiła zapowiedzieć Anna Łada-Grodzicka Senior PR Manager ds. Wydawnictwa Techland:

„W Micro Machines zawsze najważniejsze były zabawa i dostępność. Te tradycje również kontynuuje nowa odsłona. M.in. dzięki intuicyjnemu sterowaniu, którego nauka nie nastręcza trudności, Micro Machines jest idealne dla graczy w każdym wieku, zatem również dla najmłodszych, dopiero zaczynających przygodę z grami. W wielu z nas Micro Machines wywołuje sentymentalne wspomnienia. Mamy nadzieję, że podobne uczucia uda się nam wywołać u innych graczy, stąd pomysł na Limitowane Edycje Specjalne, dostępne tylko w Polsce.”

Micro Machines World Series zaoferuje graczom czteroosobową, kanapową rywalizację oraz dwunastoosobowe zmagania w Sieci. Pod względem trybów otrzymamy standardowe wyścigi, czy też Capture the Flag, Territory oraz Team Deathmatch.

Micro Machines World Series w Limitowanej Edycji Specjalnej

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: