SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2017 15:04
Detroit: Become Human nie w 2017 roku
588V

Detroit: Become Human nie w 2017 roku. Twórca potwierdza i chwali się scenariuszem

Na kolejną grę Quantic Dream musimy jeszcze zaczekać. Na materiale z E3 nie otrzymaliśmy konkretnej daty premiery, ponieważ Francuzi potrzebują więcej czasu na dopracowanie produkcji. W sprawie gry wypowiedział się David Cage.

Pierwsza prezentacja Detroit: Become Human odbyła się w październiku 2015 roku. Twórcy ponownie zaproszą graczy do interaktywnej opowieści, która tym razem została umiejscowiona w futurystycznym Detroit.

Gameplay Detroit: Become Human

Na konferencji Sony nie otrzymaliśmy konkretnych informacji dotyczących premiery Detroit: Become Human. Mogliśmy się w tej sytuacji spodziewać, że produkcja nie trafi na półki sklepowe do końca roku, ale sprawę postanowił raz na zawsze zakończyć David Cage.

Scenarzysta i reżyser gry podczas rozmowy z dziennikarzem Gamespotu wspomniał, że w Detroit: Become Human zagramy dopiero w 2018 roku. Deweloper dodał również, że wydarzenia związane z terroryzmem w prawdziwym świecie wpłynęły na historię.

Wspominając o fabule, Cage miał okazję pochwalić się ostatnio scenariuszem. Skrypt pozycji zajmuje blisko 2000 stron, a autorzy pracowali nad nim przez dwanaście miesięcy. Twórcy w tym wypadku musieli wziąć pod uwagę wybory graczy, które w istotny sposób wpłyną na opowieść.

Pewną ciekawostką jest również fakt, że w Detroit: Become Human nie zobaczymy ekranu „game over”. Produkcji nie można nie ukończyć i nawet jeśli zginą ważne dla fabuły postaci, to historia się nie zatrzyma. Cage w rozmowie wyjaśnił, że śmierć w tym wypadku nie jest zakończeniem, jednak każde takie wydarzenie mocno wpłynie na akcje i gracz będzie musiał ponieść konsekwencje swoich działań.

Źródło: https://www.videogamer.com/news/detroit-become-human-will-launch-in-2018

Tagi: david cage detroit: become human quantic dream

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Detroit: Become Human
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 2018
  • Nie
  • od lat 18
Miesięcznik PSX Extreme