SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.06.2017 12:59
Dragon Quest XI. Ekskluzywne atrakcje na PlayStation 4
872V

Dragon Quest XI. Ekskluzywne atrakcje na PlayStation 4

Square Enix nie rozczarowuje fanów wyczekujących najnowszej odsłony kultowej serii Dragon Quest. Tym razem firma prezentuje funkcje ekskluzywne dla PlayStation 4.

Edycja Dragon Quest XI na PS4 dysponować będzie kilkoma ekskluzywnymi atrakcjami w porównaniu z wersją gry na 3DS (nie wiadomo jeszcze, jak dokładnie będzie wyglądać sytuacja z Nintendo Switch). O tym, że gracze mogą przełączyć się w trakcie starć na tryb swobodnego poruszania, już wiemy od dawna. Poniżej jednak szereg świeżo ujawnionych informacji.

Dragon Quest XI w Encyklopedii PPE.pl

Na PS4 będziemy mogli również taranować potworki galopując w siodle wierzchowca a także brać udział w "Wyzwaniach Kuszy". Chodzi o to, że w wielu miejscach świata Dragon Quest XI autorzy skryli cele w postaci małych tarcz, w które trzeba posłać bełty z kuszy. Tę serię questów odpalimy po spotkaniu pewnego NPC-a na początku gry.

Ostatni unikalny element dla PS4 to maszyna "Magic Slot", dostępna w kasynach Dragon Quest XI. Screeny przedstawiające te atrakcje znajdziecie poniżej, w naszej galerii.

Według reżysera Dragon Quest XI nowy role-play starczy nam na minimum 50 godzin zabawy. To świetny wynik, ale będzie można go jeszcze zwiększyć. W przypadku chęci wypełniania misji pobocznych możemy mówić o ponad 100 godzinach rozgrywki.

Niestety Nintendo/Square Enix nadal nie zaprezentowało dokładnej daty premiery Dragon Quest XI na Nintendo Switch. Gra trafi na PS4/3DS 29 lipca 2017 r. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Square Enix opracuje tłumaczenie gry na język angielski.

Tagi: 3ds dragon quest xi exclusive ps4 square enix switch

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age
  • Platformy:  PS4   NS   3DS 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
Miesięcznik PSX Extreme