Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2017 19:00
Reggie Fils Aime z Nintendo Switch
1008V

Nintendo przygotowuje kilka niespodzianek na E3. Kanadyjczycy zdradzili pierwsze tytuły?

Nintendo nie zorganizuje na E3 typowej konferencji, ale Japończycy mają zaprezentować podczas specjalnej audycji kilka mocnych, wcześniej niepotwierdzonych tytułów. Zdaniem najnowszych przecieków możemy szykować się na konkretne produkcje.

Trzydziestominutowy materiał przygotowany przez Nintendo na E3 2017 będzie obładowany tytułami, które w następnych miesiącach zadebiutują na Nintendo Switchu. Firma potwierdziła skupienie się na Super Mario Odyssey, ale zdaniem Kanadyjczyków, Japończycy przygotowują również niespodzianki. 

Syberia na Nintendo Switch i więcej. Konsola Nintendo otrzyma kolejne tytuły

Kanadyjski Best Buy przygotował specjalną zakładkę dotyczącą E3. W sekcji Nintendo Switch pojawiają się tytuły, które mają dopiero zostać zaprezentowane w Los Angeles i podobno gracze już odkryli tajemnice.

Sklep informuje o trzech niespodziankach, wśród których ma znajdować się Super Smash Bros. oraz Pikmin World. Podobno przekopując się przez stronę i zmieniając adres URL można natrafić na te dwa tytuły. Oczywiście gry są aktualnie ukryte. Trzecim tytułem zdaniem niektórych ma być wspomniany już wielokrotnie crossover, w którym Mario spotka Rabbidsy od Ubisoftu.

Nie są to potwierdzone informacje, jednak musimy pamiętać, że jeszcze przed prezentacją Nintendo Switch pojawiły się plotki, według których Big N zamierza przenieść Super Smash Bros. na Nintendo Switch.

To jedna z ciekawych pozycji z katalogu Nintendo Wii U.

Źródło: https://attackofthefanboy.com/news/three-nintendo-switch-games-to-be-announced-at-e3/

Tagi: e3 2015 Nintendo nintendo Switch