Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.06.2017 08:26
White Day na PS4 i PC. Fani horrorów nie będą się nudzić w wakacje
2435V

White Day na PS4 i PC. Fani horrorów nie będą się nudzić w wakacje

O horrorze White Day z Korei Południowej, zapowiedzianym na PlayStation 4, pisaliśmy już w 2015 roku. Od tego czasu zapanowała niestety cisza w eterze na temat jego lokalizacji na język Szekspira. Aż do teraz...

Już można zaczynać się bać. Na PlayStation 4 zmierza kolejny horror. Tym razem pochodzący z Korei Południowej. Chodzi o White Day, czyli tytuł przygotowany przez studio Roi Games.

White Day: A Labyrinth Named School w Encyklopedii PPE.pl

Wydania White Day: A Labyrinth Named School podejmie się w USA i Europie firma PQube. Wyznaczone daty premier to odpowiednio 1 sierpnia (Stany Zjednoczone) i 4 sierpnia 2017 roku (Europa). Oprócz wersji na PS4 kupimy na Starym Kontynencie i w USA również edycję na PC.

Zarys fabularny White Day: A Labyrinth Named School pojawił się na oficjalnej stronie gry. Główny bohater Hui-min Lee zostaje uwięziony w budynku swojej szkoły przez złośliwe duchy, które chcą zgładzić intruza. Zadaniem protagonisty jest przetrwanie i znalezienie ucieczki z przeklętej przestrzeni.

Co ważne - White Day: A Labyrinth Named School porzuciło wymóg posiadania gogli PlayStation VR i równocześnie doczekało się odświeżenia grafiki, "funkcji gameplayowych" oraz nowych scenariuszy fabularnych. Efekty tych prac renowacyjnych można podejrzeć na zajawce poniżej.Poniżej możecie sprawdzić gameplay z mobilnej konwersji White Day, która trafiła na rynek w zeszłym roku. Pamiętajcie jednak, że edycja, która trafi na rynek w sierpniu posiada m.in. ulepszoną grafikę. Ogólne zasady gameplayu pozostaną jednak niezmienione.


Tagi: