SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.06.2017 17:31
Kingdom Come: Deliverance. Zwiastun zapowiada specjalne ogłoszenie na E3 2017
606V

Kingdom Come: Deliverance. Zwiastun zapowiada specjalne ogłoszenie na E3 2017

Czeskie Kingdom Come: Deliverance jest jednym z najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych tytułów RPG, które to mamy powitać w tym roku na naszych komputerach i konsolach.

Warhorse Studios z okazji nadciągającego E3 przyszykowało dla nas spore ogłoszenie związane ze swoją grą, jednakże zamiast nam je już bezpośrednio pokazać, deweloperzy zdecydowali się na przygotowanie zapowiedzi tegoż anonsu.

Kingdom Come: Deliverance w Encyklopedii PPE.pl

Z tej okazji zaprezentowano nam bardzo ładny zwiastun ukazujący fantastyczny krajobraz jaki zobaczymy w podczas swojej przygody w tym średniowiecznym świecie. W ramach przypomnienia warto wspomnieć, że Kingdom Come, to nie jest taki typowy RPG jak mogłoby się wydawać.

Tutaj autorzy celują przede wszystkim w realizm, co oznacza, że system walki będzie bardzo wymagający, zachowanie broni odwzorowane jak najbardziej wiernie tym realistycznym, a życie w wirtualnych średniowiecznych Czechach, nie będzie takie piękne i kolorowe. Zamiast tego ujrzymy prawdziwe trudy, z jakimi musieli się zmagać nasi przodkowie w tym regionie kilkaset lat temu. Kto wie, może wielkie ogłoszenie zaplanowane na 9 czerwca, to będzie właśnie podanie daty premiery gry? Oby!

Materiał: Kingdom Come: Deliverance – Global Announcement Teaser

Tagi: e3 2017 kingdom come: deliverance warhorse studios zapowiedź

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Kingdom Come: Deliverance
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 13.02.2018
  • Nie
Miesięcznik PSX Extreme