SKLEP
Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 02.06.2017 13:05
Nowa aktualizacja Xboksa One dla członków programu Preview
780V

Nowa aktualizacja Xboksa One dla członków programu Preview

Magnetowid doczekał się kolejnej aktualizacji, która dorzuca kilka nowych elementów do doskonale znanej układanki. Łatka udostępniona została dla użytkowników programu Preview, reszta będzie musiała jeszcze chwilę poczekać.

Kolejny update, kolejna porcja nowości dla użytkowników Xboksa One. Wprawdzie tym razem nie doczekaliśmy się jakiegoś nawału nowych funkcji, ale oprócz poprawienia stabilności i bezpieczeństwa systemu, Microsoft pokusił się na dorzucenie kilku smaczków. W zasadzie to dwóch.

Xbox Game Pass dla wszystkich. Jak oceniacie ofertę Microsoftu?

Krąg testerów alpha ma teraz możliwość zapraszania znajomych do streamowanych przez siebie gier w usłudze Mixer. Zwrócić tu należy uwagę na to, że tak osoba wysyłająca zaproszenia, jak i ich odbiorcy muszą należeć do grona użytkowników alpha programu Preview. Czym jest wspomniany Mixer? Nowym narzędziem Microsoftu do transmitowania rozgrywki, które umożliwia interakcję widzów z emitowanym gameplayem i streamowanie poczynań kilku graczy na raz (co-op).

Drugą nowością jest przypisanie swojego profilu do kontrolera. I co tu dużo tłumaczyć, działa tak jak brzmi. Wystarczy włączyć konsolę swoim ulubionym padem, co zaowocuje automatycznym zalogowaniem do profilu. Mała rzecz, a cieszy.

Tagi: Microsoft xbox one xbox preview