SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2017 20:25
Heavy Rain zaliczyło świetny wynik
857V

Heavy Rain zaliczyło świetny wynik. Twórcy chwalą się rezultatem i szykują się na E3

Quantic Dream nadal pracuje nad Detroit: Become Human. Nowa produkcja ma być zaprezentowana na zbliżającym się E3, a studio jeszcze przed podróżą do Los Angeles ogłosiło świetny wynik Heavy Rain.

Heavy Rain zadebiutowało pierwotnie w 2010 roku. Tytuł w swoim czasie zgarnął oceny na poziomie 87% i był chwalony za opowieść. W 2016 roku produkcja zawędrowała na PlayStation 4.

Quantic Dream może pracować nad kolejną produkcją na PlayStation 4. Scenarzyści wspominają o nowym projekcie

Twórcy małymi krokami zapewne szykują się do wyjazdu na E3. To właśnie w Los Angeles powinniśmy poznać najważniejsze informacje na temat Detroit: Become Human – według ostatnich plotek wkrótce poznamy datę premiery nowej gry Francuzów.

Quantic Dream ma jednak spory powód do świętowania. Heavy Rain sprzedał się w łącznej liczbie 4,5 miliona egzemplarzy. Jest to bez wątpienia świetny wynik, bo nie jest raczej sekretem, że Francuzi tworzą bardzo specyficzne pozycje.  

Mimo wszystko ten wynik pokazuje, że „interaktywne opowieści” cieszą się sporą popularnością… Chociaż często gracze narzekają na brak „gry w grze”. Przyłożyliście cegiełkę do tego wyniku?

Źródło: http://www.dualshockers.com/heavy-rain-sold-4-5-million-copies-march-31st/

Tagi: heavy rain playstation 3 playstation 4 quantic dream tweet wyniki sprzedaży