Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2017 17:02
Need for Speed 2017
3560V

Need for Speed już jutro. EA przedstawiło konkretną datę wielkiej prezentacji

Electronic Arts nie zdecydowało się zaprezentować nowej odsłony Need for Speed na zbliżającym się E3. Już jutro do Sieci zawędruje pierwszy zwiastun, który przygotuje zainteresowanych na nadjeżdżające przyjemności.

Od kilku dni Electronic Arts publikuje w Sieci grafiki zapowiadające wielką prezentację Need for Speed. Wczoraj firma potwierdziła, że wydarzenie odbędzie się drugiego czerwca, a dzisiaj otrzymaliśmy konkretną datę.

Need For Speed Payback. Zwiastun, data premiery i szczegóły

O 15:00 na naszym portalu pojawi się gorąca wiadomość. Właśnie w tym momencie poznacie podtytuł nowej odsłony Need for Speeda, przeczytacie kilka konkretów i zobaczycie pierwszy zwiastun… 90 sekundowy materiał powinien przypaść do gustu fanom serii.

Aktualnie nie możemy zdradzić więcej, ale jeśli zamierzacie w tym roku zasiąść w wygodnych fotelach od Ghost Games to pamiętajcie o tej prezentacji. Za pozycję odpowiadają Szwedzi, którzy wcześniej pracowali nad serią Burnout, a pod nową banderą stworzyli Need for Speed: Rivals oraz Need for Speed.

W pozycji nie zabraknie wielkiego otwartego świata, po którym będziemy się rozbijać bez większych ograniczeń. Twórcy wcześniej zapowiedzieli pojedynki z glinami oraz ogromne możliwości upiększania samochodów.  

Need for Speed 2017

Tagi: Electronic Arts Ghost Games need for speed