Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2017 19:27
Żołnierz z Call of Duty: Modern Warfare Remastered
1101V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Data premiery samodzielnej wersji potwierdzona przez Amazon

Sympatycy Call of Duty mogą szykować się na wielką premierę samodzielnego wydania Modern Warfare Remastered. Premiera produkcji została potwierdzona przez kolejne źródło i tym razem możemy mówić o „większym graczu”.

Od wielu tygodni pojawiają się plotki dotyczące samodzielnego wydania Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Activision wciąż nie potwierdziło informacji, ale kolejny sklep postanowił zdradzić datę premiery.

Wkrótce samodzielny debiut Call of Duty: Modern Warfare Remastered? Sklep zdradził datę premiery

W ubiegłym tygodniu przecieki pochodziły z Niemiec, bo to właśnie sklepy z tego kraju postanowiły pochwalić się szczegółami Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Niektórzy nie wierzyli w te informacje, jednak tym razem konkretami podzielił się japoński Amazon.

Według mieszkańców Kraj Kwitnącej Wiśni, Call of Duty: Modern Warfare Remastered zadebiutuje 20 czerwca na PlayStation 4, a pewnie w podobnym terminie klienci otrzymają dostęp do edycji na Xboksa One i komputerów osobistych.

Bardzo możliwe, że ta wiadomość to jedna z „niespodzianek” przygotowanych na nadciągające E3. Aktualnie Activision nie potwierdziło, czy do Call of Duty: WWII również będzie dodawany podobny „kotlecik”, jednak patrząc na zainteresowanie, byłby to na pewno strzał w dziesiątkę.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Remastered data premiery przeciek Raven Software