Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2017 18:52
Bohater Assassin’s Creed: Origins
4652V

Assassin's Creed: Origins przecieka. Protagonista zaprezentowany na koszulce

Ubisoft wciąż nie pokazał oficjalnie Assassin's Creed: Origins, ale nie jest to problem dla pracowników jednej z sieci sklepów, która zaprezentowała koszulkę. T-shirt pokazuje głównego bohatera nowej gry francuskiej korporacji.  [Aktualizacja #2]

Do niedawna wszyscy śmiali się z pracownika Eidos Montreal, który w drodze do pracy zapomniał o zminimalizowaniu okienka z prezentacją nowej przygody Lary Croft. Teraz swoje pięć minut otrzymali przedstawiciele GameStopu.

Assassin's Creed Origins ma przypominać Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ubisoft wzorował się na CD Projekt RED

To właśnie w tej sieci sklepów pojawiła się poniższa koszulka. Poznajecie gościa? To podobno główny bohater Assassin's Creed: Origins. Niektórzy nawet twierdzą, że to tajemnicze „BA YEK” to tak naprawdę imię protagonisty, w którego wcielimy się jeszcze w tym roku.

Od wielu tygodni wciąż kłębią się plotki dotyczące nowej odsłony serii Assassin’s Creed. Deweloperzy nie komentują doniesień, a tylko potwierdzili prezentację nowej odsłony serii na tegorocznym E3.

Grafika potwierdza wcześniejsze informacje – postać posiada łuk oraz tarczę. Zdaniem jednego z informatorów w tytule pojawi się bardzo rozbudowany system walki, który ma przypominać między innymi zmagania z Wiedźmina. Autorzy postanowili zdecydowanie zmienić ten element serii, ponieważ wciąż pojawiały się nieprzychylne komentarze dotyczące rywalizacji asasynów z templariuszami. 

Assassins Creed Origins bohater koszulka
 
[Aktualizacja #1] 
  • Wyciekł również "fragment" zwiastuna, który jest szykowany na E3... Gra została umiejscowiona w Egipcie w 1354 roku przed naszą erą. 
 
 
[Aktualizacja #2]
  • Zwiastun to podobno dobrze przygotowany fejk. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: assassin’s creed: origins przeciek Ubisoft