Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2017 19:09
Czołg z Rising Storm: Game of the Year Edition
2932V

Rising Storm: Game of the Year Edition za darmo!

Nie możemy narzekać na brak ciekawych, darmowych produkcji. Humble Bundle właśnie zapowiedziało 48 godzinną promocję, dzięki której każdy zainteresowany zgarnie za darmo Rising Storm: Game of the Year Edition.

Rising Storm: Game of the Year Edition zadebiutowało na Steam dokładnie 30 maja 2013 roku. Jest to wypakowana wersja Rising Storm, za którą odpowiada Tripwire Interactive. Gra jest dostępna za darmo dzięki Humble Bundle.

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo

Darmowych produkcji nigdy za wiele, ale tym razem nie mówimy o małej popierdółce.  Rising Storm: Game of the Year Edition to kawał ciekawej strzelanki, która w 2013 roku zgarnęła oceny na poziomie 82%.

Wszyscy zainteresowani przez najbliższe dwa dni mogą zgarnąć pozycję bez dodatkowych kosztów. Wystarczy wskoczyć na stronę Humble Bundle i kliknąć „Add to Cart”. Jest to naprawdę świetna opcja dla graczy, którzy nie mają większych planów na zbliżający się weekend.

Jest to oczywiście przemyślana akcja promocyjna, ponieważ Rising Storm 2: Vietnam debiutuje już 30 maja. Gracze mogą zapoznać się z pierwowzorem przed sięgnięciem po kontynuację.  

Poniżej zobaczycie zwiastun pierwszej części Rising Storm.

Tagi: rising storm tripwire interactive za darmo