Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2017 16:30
RiME i zwiastun premierowy pokazuje cały charakter produkcji
452V

RiME. Zwiastun premierowy pokazuje cały charakter produkcji

Przed samą premierą Tequila Works opublikowało finalny zwiastun RiME. Autorzy pokazują wiele nowych miejscówek, a zarazem ujawniają cały charakter produkcji, w której odwiedzimy piękne miejsca i posłuchamy przyjemnej muzyki.

RiME rodziło się w bólach. Autorzy przez wiele miesięcy nie potrafili okiełznać produkcji, ale na szczęście po trudach udało im się stworzyć opowieść, która czerpie garściami z między innymi The Last Guardian.

IGN zachwyca się połączeniem ICO i Shadow of the Colosssus - zobaczcie gameplay z Rime

Twórcy są gotowi na premierę. Tytuł zadebiutuje już jutro, a za kilkanaście minut przeczytacie na portalu naszą recenzję, ale zanim zagłębicie się w odmęty tekstu, warto spojrzeć na ostateczny zwiastun.

Autorzy tym razem pokazują naprawdę sporo. Możemy spojrzeć na nowe miejscówki, tajemnicze postacie, czy też posłuchać klimatycznej muzyki. Gra może i nie prezentuje wybitnego poziomu pod względem oprawy, ale na pewno trudno w tym miejscu narzekać na atmosferę wykreowaną przez deweloperów z Tequila Works.

Dobrze, że wciąż na rynku znajduje się miejsce dla takich tytułów. RiME debiutuje w naprawdę dobrej cenie (99 zł PC, 129 zł PlayStation 4 i Xbox One), więc można mieć nadzieję, że pozycja trafi do szerokiego grona odbiorców.

Materiał: RiME Launch Trailer

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Rime Tequila Works trailer zwiastun