Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2017 15:02
Bohaterka Call of Duty: Black Ops III. Darmowe DLC na PC
529V

Call of Duty: Black Ops III. Darmowe mapy dla wszystkich graczy na PC

Treyarch wpadło na pomysł ciekawej promocji. Studio zdecydowało się rozdać wszystkim graczom dodatkowe mapy do Call of Duty: Black Ops III. Promocja będzie trwać miesiąc.

Call of Duty: Black Ops III zadebiutował na rynku w listopadzie 2015 roku, ale gra wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Wielu graczy nie potrafiło się przekonać do Call of Duty: Infinite Warfare, więc pozostali na serwerach trzeciego Black Ops.

Call of Duty: Black Ops III może otrzymać kolejne DLC

Twórcy doskonale znają wyniki produkcji i właśnie z tego powodu zdecydowano się na ciekawą promocję. Zawodnicy na komputerach osobistych od 30 maja otrzymają dostęp do wszystkich czterech pakietów z dodatkowymi miejscówkami.

Specjalne wydarzenie będzie trwać przez miesiąc, więc w tym czasie bez problemu dokładnie zapoznacie się z przygotowanymi lokacjami. Można jedynie żałować, że studio nie zdecydowało się na podobną ofertę dla posiadaczy PlayStation 4 i Xboksów One.

Jeśli posiadacie już pakiety, to w trakcie 30 dni będziecie zgarniać dodatkowe doświadczenia dla żołnierza! Z oferty mogą skorzystać również gracze, którzy posiadają „Starter Pack”, czyli wydzielony tryb sieciowy z Black Ops III, który zawiera wyłącznie tryb sieciowy i kosztuje 60 zł.  

Źródło: http://www.vg247.com/2017/05/25/all-four-dlc-packs-for-call-of-duty-black-ops-3-will-be-free-for-30-days-on-pc/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III dlc Treyarch za darmo