Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 25.05.2017 11:02
Crackdown 3 jako tytuł Xbox Play Anywhere
726V

Crackdown 3 jako tytuł Xbox Play Anywhere

Crackdown 3 oficjalnie dołącza do listy gier wspierających Xbox Play Anywhere. Microsoft trzyma się swojego postanowienia z zeszłego roku i sukcesywnie powiększa bibliotekę usługi.

Ku uciesze graczy... lub ich frustracji. Jak to, zapytacie? Tak to, że jedni cieszą się, że mogą zapłacić raz i grać na dwóch platformach, drudzy zaś psioczą na wątpliwą ich zdaniem ekskluzywność takich tytułów. Sęk w tym, że sam Microsoft skrupulatnie dąży do unifikacji swojego gamingowego ekosystemu, ostatecznie zamierzając zaproponować konsumentom wspólne środowisko na wszystkich urządzeniach z Windowsem 10. Dla mnie bomba, dla niektórych wręcz przeciwnie. Ile głów, tyle opinii.

Crackdown 3. "Info już na horyzoncie". Na prezentacji Scorpio może zabraknąć ceny sprzętu

Wróćmy jednak do Crackdown 3, które to właśnie stał się kolejnym tytułem Xbox Play Anywhere. Oznacza to, że kupując grę w wersji cyfrowej, będziemy mogli grać w nią tak na Xboksie One, jak i blaszaku. No i Project Scorpio, gdy w końcu zmaterializuje się na sklepowych półkach. 

O grze usłyszymy więcej na tegorocznych targach E3, kiedy to powinniśmy już zobaczyć mocno dopracowaną wersję tego imponującego skalą destrukcji otoczenia tytułu. Ja czekam z wywieszonym jęzorem.

 

Tagi: Crackdown 3 Microsoft Game Studios