Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2017 19:07
Bohaterka Divinity: Original Sin 2 i data premiery
745V

Divinity: Original Sin 2. Data premiery potwierdzona przez deweloperów

Larian Studios kończy główne prace nad Divinity: Original Sin 2. Studio opublikowało przydługi materiał, na którym potwierdza ogromną zawartość gry, a na końcu poznajemy datę premiery. Niestety, aktualnie pozycja trafi wyłącznie na jedną platformę.

Divinity: Original Sin 2 to kolejny wielki RPG od Larian Studios. Autorzy postanowili znacząco rozszerzyć pozycję z 2014 roku. Gra została powiększona w każdym istotnym elemencie.

Divinity: Original Sin 2 otrzyma bardzo rozbudowany tryb Game Master

14 września 2017 roku będzie ważnym dniem dla wszystkich fanów RPG-ów. To właśnie na tę datę zaplanowano premierę Divinity: Original Sin 2. Informacja została ujawniona przez deweloperów, jednak warto zaznaczyć, że w tym dniu zagrają wyłącznie gracze na komputerach osobistych. Posiadacze Xboksów One i PlayStation 4 muszą zaczekać na premierę – aktualnie nie poznaliśmy konkretów dotyczących debiutu na konsolach.

Studio postanowiło pochwalić się ogromną zawartością pozycji, więc na początku filmu jeden z deweloperów wymienia wszystkie przygotowane opcje, tryby i możliwości. Jest tego całkiem sporo, ale pewnie dopiero w okolicach premiery będziemy świadkami lepszej prezentacji nowości przygotowanych na potrzeby kontynuacji.

Na filmie otrzymacie również możliwość spojrzenia na nową siedzibę Larian Studios. Belgowie znaleźli sobie naprawdę przestronny budynek, w którym będą teraz kończyć prace nad dwójką i pewnie małymi krokami przygotowywać się do kolejnych projektów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Divinity: Original Sin 2 dziennik dewelopera Larian Studios