Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2017 18:40
Get Even nie zadebiutuje w terminie przez tragedię w Manchesterze
2244V

Get Even nie zadebiutuje w terminie przez zamach terrorystyczny w Manchesterze

Od wczoraj światowe media informują o wydarzeniach z Machesteru. Bandai Namco oraz The Farm 51 z powodu tej tragedii postanowiły opóźnić datę premiery Get Even. Produkcja trafi na rynek w późniejszym terminie.

Get Even to długo wyczekiwana produkcja gliwickiego The Farm 51. Twórcy zakończyli już prace nad tytułem, przygotowali płytki, ale premiera nie odbędzie się w najbliższy piątek. Zdecydowano się na zmianę planów ze względu na wczorajszą tragedię w Manchesterze.

Recenzja Get Even

Sytuacja jest naprawdę kłopotliwa, ponieważ gra miała zadebiutować na rynku w najbliższy piątek, jednak ze względu na tematykę zdecydowano się na zmianę planów:

„Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia i szacunek, zdecydowaliśmy się odłożyć premierę Get Even na 23 czerwca. Pragniemy wyrazić nasze najgłębsze kondolencje.”

Powyższe słowa rozesłał do zagranicznych redakcji Bandai Namco, światowy wydawca. Skontaktowaliśmy się już z The Farm 51 i czekamy na oficjalną wiadomość.  

Wiadomość może dla wielu okazać się bardzo szokująca, ale na samym początku historii z Get Even pojawia się motyw z bombą – główny bohater musi uratować młodą dziewczynę, która posiada przytwierdzony ładunek wybuchowy do ciała. Kobieta jest przetrzymywana w charakterze zakładniczki.

Tagi: data premiery get even The Farm 51