Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2017 19:04
Liga Gears of War 4
1032V

Gears of War 4. Liga 2vs2 wkrótce wystartuje, ale organizatorzy wciąż czekają na chętne zespoły

Miłośnicy Gears of War 4 mogą zainteresować się najnowszą akcją polskiej społeczności Gears of War. Gracze przygotowują ligę w formacie dwóch na dwóch, dzięki której można zawalczyć o tytuł najlepszej ekipy w Polsce, a dodatkowo zgarnąć kilka fantów.

Społeczność Gears of War w Polsce nie zawodzi. Gracze jednoczą się na stronach, organizują turnieje, biorą udział w ligach i rozwijają swoje umiejętności. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy zainteresować się najnowszym wydarzeniem.

Gears of War 4 i ReCore w serii wydawniczej Classics 99! Dobre gry w dobrej cenie

Gears of War 4 Liga 2vs2 rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, jednak jeszcze do piątku możecie wyrazić chęć uczestnictwa w zabawie. Na dobry początek wszystkie zespoły zostaną rozlosowane do grup, a po ewentualnej dogrywce odbędzie się wielki finał.

Organizatorzy postawili na maksymalnie 32 drużyny, a w każdej formacji musi znajdować się dwóch zawodników. Mecze w fazie grupowej odbędą się w systemie BO3 (do dwóch zwycięstw), a wielki finał będzie ucztą dla oczu w formacie BO5 (do trzech zwycięstw).

Tak na wydarzenie zaprasza Mateusz, główny organizator:

“Zapraszamy wszystkich fanów Xbox do wzięcia udziału w pierwszej polskiej lidze Gears of War 4. Przygotowaliśmy dla Was wiele nagród i mamy nadzieję, że dacie z siebie wszystko zarówno jako gracze jak i widzowie podczas streamu Xbox Polska!”

Wszystkie dodatkowe szczegóły, w tym zapisy i nagrody znajdziecie na stronie ligi. Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Esport Gears of War 4 sporty elektroniczne turniej