Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.05.2017 09:46
Torment: Tides of Numenera z nowym bohaterem i encyklopedią za darmo. Zajawka zachęca do zabawy
629V

Torment: Tides of Numenera z nowym bohaterem i encyklopedią za darmo. Zajawka zachęca do zabawy

Gracze, którzy kupili Torment: Tides of Numenera w dniu premiery niestety musieli sporo czekać na patch poprawiający działanie tego RPG-a na konsolach. Na szczęście taka łatka została już wydana 18 kwietnia a teraz przyszedł czas na obiecaną bonusową zawartość.

Studio inXile nie zdążyło dodać do finalnej wersji Torment: Tides of Numenera pewnych elementów i postaci. Niestety ambicje deweloperów i ich wizje to jedno, a szara wydawnicza rzeczywistość to drugi element branżowej układanki. Z gry wylecieli więc niektórzy niedopracowani kompani i lokacje.

Recenzja Torment: Tides of Numenera

Na szczęście inXile postanowiło odpowiednio dopracować pewne przygotowywane elementy i wprowadzić je do normalnego "obrotu". Chodzi przede wszystkim o OOma, nowego towarzysza broni, którego można zrekrutować w Torment: Tides of Numenera. Glutowata istota została wyposażona w swój własny quest i oczywiście oprawę dźwiękową. Gra dorobiła się też obiecywanego Codexu (rodzaj ciągle aktualizowanej encyklopedii), poprawek balansu rozgrywki, ulepszenia interfejsu. Autorzy poprawili w wielu miejscach dźwięki oraz muzykę (szczególnie w fortecy Memoviry) i twierdzą, że znacząco udoskonalili wydajność RPG-a na konsolach.

Poniżej zwiastun prezentujący wprowadzone zmiany w Torment: Tides of Numenera. Patch jest już dostępny na PS4, XOne oraz PC.

Tagi: inXile polska Techland torment torment: tides of numenera