Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2017 17:09
Jedna z postaci z LawBreakers
790V

LawBreakers na PlayStation 4. Zmiana modelu biznesowego, konkrety i zwiastun

Cliff Bleszinski ma dla Was dobrą wiadomość. LawBreakers zadebiutuje na PlayStation 4 i twórcy zdecydowali się porzucić model biznesowy free-2-play. Z tej okazji oglądamy bardzo przyjemny zwiastun.

LawBreakers to pierwsza produkcja Boss Key Productions. Studio Cliffa Bleszinskiego postawiło na arenową strzelankę i od początku autorzy zapowiadali postawienie na model biznesowy free-2-play. Na szczęście zdecydowano się na istotne zmiany.

Zobaczcie mocny zwiastun LawBreakers

LawBreakers zadebiutuje już nie tylko na PlayStation 4. Sony właśnie pochwaliło się własną wersją, która będzie w dniu premiery kosztować 25 funtów, więc gracze powinni przygotować około 121 zł.

Studio decydując się na taki ruch jednocześnie zapowiedziało, że gra nie otrzyma Przepustki Sezonowej. Cała przygotowana zawartość po premierze będzie dostępna dla wszystkich graczy totalnie za darmo.

Bardzo możliwe, że produkcja wkrótce trafi również na Xboksa One, ponieważ Cliff wspomniał o „rozmowach z Sony oraz Microsoftem”, przez które zdecydował się na zmianę biznesowe. Już na E3 LawBreakers będzie dostępny w grywalnej formie na PlayStation 4.  

Premiera na sprzęcie Sony odbędzie się w tym roku.

Mateirał: LawBreakers | Rise or Fall

Tagi: Cliff Bleszinski Lawbreakers pc PlayStation 4