Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2017 15:08
Days Gone na E3 2017
1523V

Days Gone na E3 z wielkim ogłoszeniem. Będzie data premiery?

Twórcy serii Syphon Filter i małych przygód Nathana Drake’a przygotowują zupełnie nową markę. Days Gone zostało ujawnione na zeszłorocznym E3, ale możemy mieć pewność, że o grze już wkrótce będzie bardzo głośno. Tytuł powróci do Los Angeles.

SCE Bend Studio bardzo długo nie wspominało o pracach nad zupełnie nowym IP. Dopiero przed samym E3 pojawiły się plotki, które zostały później w 100% potwierdzone na konferencji Japończyków. Od tego czasu nie otrzymaliśmy większych konkretów, ale te nadejdą już wkrótce

Jeden ze sklepów zdradził datę premiery Days Gone?

Możecie mieć pewność, że na E3 nie zabraknie tej produkcji. Aktor głosowy podkładający głos pod głównego bohatera w ostatnim wywiadzie potwierdził prezentację pozycji na konferencji Sony. Sam Witwer wspomniał nawet o sporym ogłoszeniu, którym może okazać się ostateczna data premiery. Gra zdaniem aktora powróci „w wielkim stylu”.

Autorzy Syphon Filter pracują nad tą marką od wielu długich lat, więc jestem w stanie uwierzyć, że premiera odbędzie się wkrótce. W końcu nie możemy zapomnieć, że Japończycy tym razem nie mogą zaniedbać końcówki 2017 roku, bo Sony będzie rywalizować z Project Scorpio właśnie za pomocą mocnych, ekskluzywnych tytułów.

W Days Gone trafimy do świata pogrążonego w chaosie. Deacon St. John został głównym bohaterem opowieści, w której gracze zmierzą się z niezliczonymi hordami biegających dzikusów-potworów. Epidemia opanowała niemal całą planetę i niedobitki każdego dnia walcząc o przetrwanie.

Źródło: http://www.gamepur.com/news/26705-days-gone-will-make-appearance-e3-2017-big-way-release-date-announcement.html

Tagi: days gone e3 2017 PlayStation 4 Sony Bend