Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 21.05.2017 11:10
Paladins. W produkcję Hi-Rez Studios gra już 11 mln graczy
735V

Paladins. W produkcję Hi-Rez Studios gra już 11 mln graczy

Twórcy Paladins, Hi-Rez Studios, postanowili pochwalić się bazą graczy, którzy aktualnie szarpią w ich produkcję. I trzeba przyznać, że jest czym, bo podszyty elementami MOBA, sieciowy shooter cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Paladins dostępne jest na Steam Early Access od 15 września ubiegłego roku, na konsolach zagościło zaś dwa tygodnie temu opatrzone dopiskiem "beta". Do sukcesu gry na pewno przyczynił się model free2play, ale nie można odmówić jej również jakości. W końcu 11 milionów graczy to nie w kij dmuchał. 

Paladins. Zobaczcie jak konsolowa wersja gry wypada w porównaniu z PC

Jeszcze większe wrażenie robi to, że w zaledwie dwa tygodnie od premiery konsolowej beta-wersji, do gry dołączyło aż 2 mln osób spragnionych sieciowej młócki. Podział wygląda więc następująco - 9 z 11 mln gra na blaszakach, reszta cieszy się Paladins dzierżąc w łapach pady od PlayStation 4 i Xboksa One.

I tutaj pytanko do konsolowej braci. Sprawdziliście już Paladins? A może wciąż jesteście zbyt zaaferowani fenomenalnym Overwatch, by zainteresować się jakąkolwiek inną "sieciówką"? 

Tagi: Hi-Rez Studios Paladins