Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.05.2017 17:29
Poznajcie Knights and Bikes, grę twórców Ratchet & Clank i Tearaway wydawaną przez Double Fine!
812V

Poznajcie Knights and Bikes, grę twórców Ratchet & Clank i Tearaway wydawaną przez Double Fine!

Double Fine charakteryzuje się tym, że jest w stanie wyłowić w morzu nijakich indyków hity, które swoją stylistyką i pomysłem potrafią podbić serca każdego malkontenta!

Tym razem padło na Knights and Bikes, czyli dosyć niepozorny, aczkolwiek piękny tytuł szykowany dla nas przez byłych twórców Ratchet & Clank oraz Tearaway.

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły na PS4 i Xbox One

Czy jest dzieło Foam Sword ciężko powiedzieć. Autorzy prezentują je jako ręcznie rysowaną przygodową grę akcji, której akcja dzieje się na fikcyjnej wyspie przynależącej do Wielkiej Brytanii w latach 80-tych XX wieku. Gracze przejmą tu rolę nad parą dzieciaków o imionach Nessa i Demelza, które to będą przemierzać świat na rowerkach. Tytuł zabierze nas na niesamowitą przygodę, która to zdecydowanie nie będzie należeć do tych prostych, czym zresztą cechuje się chyba każda gra wydawana przez Double Fine.

Graficznie całość bardzo fajnie wpisuje się w styl DF, co na pewno spodoba się fanom ich produkcji. Poniżej zaś możecie obejrzeć rozgrywkę z wersji demonstracyjnej gry przygotowanej z okazji E3 2017!

Tagi: Double Fine Productions e3 2017 foam sword gameplay Knights and Bikes