Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 20.05.2017 11:16
Venom doczeka się własnego filmu. Kultowego symbionta zagra Tom Hardy!
3314V

Venom doczeka się własnego filmu. Kultowego symbionta zagra Tom Hardy!

I to jest news! Niezwiązany bezpośrednio z branżą gier wideo, ale tak gorący, że specjalnie poparzyłem się herbatą, żeby uświadczyć go w jak najbardziej namacalny sposób. Własny film dla Venoma? Marzenia z dzieciństwa się spełniają.

Po kilkunastu latach, ale zawsze. Przejdźmy jednak do rzeczy. Kinowy Venom to kolejny projekt Sony Pictures, które posiada prawa do ekranizacji Spider-Mana i tym samym wachlarza bohaterów, którzy przewijają się w komiksach z Peterem Parkerem. Mega, prawda? A to jeszcze nie wszystko.

Spider-Man: Homecoming. Zabawny zwiastun przypomina o młodym Parkerze

Eddiego Brocka, nosiciela krwiożerczego symbionta z kosmosu, zagra sam Tom Hardy! Aktor to fenomenalny, co udowodnił już niejedną rolą. Nie obce są mu też filmowe adaptacje komiksów - w 2012 roku brawurowo wcielił się w Bane'a w The Dark Knight Rises. Uprzedzam komentarze, że film był słaby. Nie, nie był, wręcz przeciwnie.

Venom wejdzie do kin 5 października 2018 roku i miejmy nadzieję, że zmyje plamę, jaką było tragiczne wrzucenie tego kultowego masakratora do równie słabej, trzeciej części Spider-Mana z 2007 roku. Z Hardym na pokładzie to nie może się nie udać.

Tagi: Marvel Cinematic Universe tom hardy venom