Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2017 21:00
The Surge zachęca nowym zwiastunem
617V

The Surge zachęca nowym zwiastunem. Twórcy pokazują ekscytujące zmagania

Deck13 świętuje kolejną premierę. The Surge trafia do kolejnych graczy, ale deweloperzy wciąż chcą zachęcać do swojej produkcji niezdecydowanych. Z tej okazji przygotowano ekscytujący i dynamiczny zwiastun.

Niemcy z Deck13 mogą małymi krokami przygotowywać się do nowej produkcji. Patrząc na pozytywny odbiór The Surge, możemy przypuszczać, że autorzy kolejny raz zaoferują graczom wymagającą pozycję z gatunku „souls-like”.

Przeczytajcie naszą recenzję The Surge

Jeśli nadal nie jesteście przekonani, czy warto zainwestować gotówkę w The Surge, to poniższy zwiastun może Was ostatecznie zachęcić. Twórcy stworzyli zestaw kilku przyzwoitych scen, w których główny bohater musi radzić sobie z coraz to większymi maszynami.

Walka jest bez wątpienia jedną z najmocniejszych zalet produkcji, bo autorzy ucząc się od swoich mistrzów z Form Software, oferują wymagające pojedynki, które potrafią wymęczyć nawet największych sympatyków Dark Souls.

The Surge może aktualnie pochwalić się średnią na poziomie 73%. Jeśli jednak jesteście fanami ostatnim gier z serii „Souls” to naprawdę warto dać szansę niemieckiej pozycji. Autorzy wpadli na kilka naprawdę ciekawych pomysłów.

Materiał: The Surge - Accolades Trailer

Tagi: deck13 The Surge trailer zwiastun