Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.05.2017 11:12
W DiRT 4 potrafi być tłoczno. Zobaczcie rallycrossowe przepychanki
863V

W DiRT 4 potrafi być tłoczno. Zobaczcie rallycrossowe przepychanki

Bajdurzenie o strachu, jaki przeżywają kierowcy rajdowi było wzruszające, ale wróćmy do konkretów. DiRT 4 dorobiło się właśnie nowego trailera, w którym nie brakuje informacji o trybie WRX.

Przed nami nowa zajawka trybu World Rally Cross w DiRT 4. Zwiastun prezentuje samochody klasy WRX w akcji, wraz z kilkoma odcinkami Rallycrossowymi, po których niedługo pośmigamy.

Recenzja DiRT 4

Jedną z najciekawszych atrakcji w DiRT 4 ma być system Twoja Trasa, który pozwoli nam na generowanie własnych tras. Niestety to nie do końca edytor zapewniający pełną swobodę, bo mowa tu tylko u ustawianiu kilku zmiennych w algorytmach "wypluwających" gotowe trasy. Mimo wszystko opcja wydaje się bardzo ciekawa (gracz może określić np. nasilenie zakrętów w danym odcinku), a - co najważniejsze - z tego co już mieliśmy okazję zobaczyć, działa doskonale. Efekty działań edytora Twoja Trasa są tak dobre, że trudno odróżnić te "losowe" trasy od normalnych odcinków, tworzonych ręcznie przez deweloperów.

Warto też powiedzieć, że DiRT 4 WRX nie odwraca się od realistycznej fizyki i modelu jazdy. Deweloperzy po prostu dorzucą do gry szereg "wspomagaczy", ale ambitni gracze będą mogli je oczywiście wyłączyć.

Tagi: Codemasters dirt DiRT 4 wyścig