Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2017 20:00
Microsoft na PC Gaming Show
1666V

Microsoft na PC Gaming Show. Firma szykuje ekskluzywne wiadomości i zapowiedzi

Microsoft nie zamierza zmarnować okazji – na tegorocznym E3 przedstawiciele firmy pojawią się na kolejnym wydarzeniu. Amerykanie zamierzają zaprezentować na PC Gaming Show smakołyki, które zadebiutują na urządzeniach z Windows 10.  

W niedzielę 11 czerwca o 23:00 odbędzie się prezentacja Microsoftu na E3. To właśnie na tym wydarzeniu Amerykanie pokażą Project Scorpio, ale będzie to dopiero część atrakcji przygotowanych przez korporację z Redmond.  

E3 2017 - pełny rozkład jazdy imprezy

PC Gaming Show powraca na E3. Wydarzenie skupia się wyłącznie na produkcjach dla graczy sympatyzujących z komputerami osobistymi, a Microsoft postanowił pojawić się na wydarzeniu. 12 czerwca o 19:00 będziemy świadkami konferencji.

„Odwiedź trzecią edycję PC Gaming Show, by zobaczyć ekskluzywne wiadomości oraz zapowiedzi na Windows.”

Organizatorzy zapowiedzieli nowe informacje dotyczące PlayerUnknown's Battlegrounds, BattleTech, czy też Total War: Warhammer II. Bardzo możliwe, że otrzymamy również szczegóły współpracy klawiatury oraz myszki z Xboksem One – ta funkcja niedawno została zapowiedziana.

„Gry komputerowe to ogromna część gamingowego ekosystemu – dzięki Win/dows, Beam oraz Xboksa. PC Gaming Show to idealne miejsce, by rozmawiać o tym, co nadciąga od Xboksa dla graczy na PC.”

Mike Nichols, wiceprezes do spraw marketingu Xbox w firmie Microsoft, powyższymi słowami uchylił rąbka tajemnicy. Na naszym portalu zobaczycie pełną relację z tego wydarzenia.

Źródło: Twitter.com

Tagi: