Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2017 18:03
Data premiery South Park: The Fractured But Whole
1734V

South Park: The Fractured But Whole. Data premiery zaprezentowana na zwiastunie

Francuzi ponownie zaskakują. Firma nie czeka na imprezę w Los Angeles i już dzisiaj ujawnia datę premiery South Park: The Fractured But Whole. Z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun.

Ubisoft nie zamierza czekać do E3 z opowieścią ekipy Cartmana? To co tam się będzie działo w Los Angeles… Możecie mieć jednak pewność, że South Park zadebiutuje już „wkrótce”. Chociaż niektórzy pewnie liczyli na premierę w okolicach sierpnia-września.

South Park: The Fractured But Whole w Encyklopedii PPE.pl

Francuzi nie mają specjalnego szczęścia do tej opowieści. Premiera przygody była już kilkukrotnie przekładana, ale według najnowszych informacji South Park: The Fractured But Whole zadebiutuje na rynku 17 października!  

Studio z okazji ujawnienia daty opublikowało również zwiastun. Na nim pojawia się „Pierdzący Strażnik”, który każdej nocy chroni bezbronnych za pomocą swojej… Wymownej mocy:

Zło rośnie w siłę w miasteczku South Park. Tajemniczy członek straży obywatelskiej patroluje noce chroniąc bezbronnych dzięki super mocy pierdzenia. Jako Nowy, stań się superbohaterem i sprowadź sprawiedliwość na wrogów South Parku. Czy twoje zakrzywiające czas pierdy wystarczą aby uratować dzień?

Pojawienie się tego zwiastuna już dzisiaj jest dla wielu jednoznaczne – Ubisoft nie zamierza marnować czasu na konferencji, ponieważ w ciągu godziny deweloperzy muszą przedstawić przynajmniej trzy gry: nowe odsłony serii Assassin’s Creed, Far Cry oraz The Crew. A nie możemy jeszcze zapomnieć o "tajemniczych produkcjach" zmierzających na przyszły rok fiskalny (od 1 kwietnia 2018 roku do 31 marca 2019 roku). 

Tagi: data premiery South Park: The Fractured but Whole Ubisoft zwiastun