Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2017 15:24
Strach na Wróble z Injustice 2
767V

Injustice 2. Premierowy zwiastun przedstawia łotrów i superbohaterów

Koniec wielkiego odliczania. Już jutro odbędzie się amerykańska premiera Injustice 2, więc z tej okazji możemy spojrzeć na premierowy zwiastun. Ekipa Ed Boona skupia się tym razem na pokazaniu wielu postaci.

NetherRealm Studios przez miesiąc prezentowało kolejne postacie, walki oraz tryby z Injustice 2. Każdy zainteresowany powinien być odpowiednio przygotowany, ale jeszcze przed wielką premierą warto przyjrzeć się ostatniej zajawce.

Recenzja Injustice 2. Sprawdźcie ocenę

Injustice 2 debiutuje w Stanach Zjednoczonych już jutro, więc z tej okazji w przeciągu następnych 24 godzin zostaną opublikowane pierwsze opinie o produkcji, jednak w tym wypadku to serwisy z USA będą prezentować swoje wrażenia. Na opinie Europejczyków powinniśmy zaczekać do piątku.

Najnowszy materiał nie jest specjalnie wybuchowy. To zestawienie znanych nam scen, które pojawiały się między innymi w pięciu fabularnych zwiastunach. Twórcy wyraźnie nie zamierzają już mówić za wiele, a przygotowują się teraz na zalew pierwszych recenzji.

Gra na pewno powinna zainteresować sympatyków Injustice, bo autorzy specjalnie nie rewolucjonizują przyjętej koncepcji. Zestawienie postaci jest oczywiście poszerzone, mamy nowe tryby, ale akurat w tym wypadku nie możemy liczyć na wielkie niespodzianki. W sumie sama kampania marketingowa zaprezentowała większość zawartości.

Materiał: Injustice 2 - Gameplay Launch Trailer

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios trailer Warner Bros. zwiastun