Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2017 17:08
Shadow Warrior 2 na PS4 i XOne
2578V

Shadow Warrior 2. Data premiery i darmowe Shadow Warrior

Szykujcie wolny czas i gotówkę. Flying Wild Hog właśnie potwierdziło datę premiery Shadow Warrior 2. Gra już wkrótce trafi na konsole.

Tak jak ostatnio zapowiadaliśmy… Shadow Warrior 2 nadciąga na PlayStation 4 i Xboksa One, a właśnie zostały zaprezentowane ostateczne szczegóły. Gra powinna zainteresować fanów dynamicznych shooterów przepełnionych efektowną rozgrywką.

Shadow Warrior 2 w Encyklopedii PPE.pl

Koniec czekania. Gracze mogą szykować się na ostrą rozgrywkę, bo Shadow Warrior 2 zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One już dokładnie 19 maja. Został zaledwie tydzień do premiery produkcji.

Twórcy jednocześnie poinformowali, że wszyscy gracze, którzy zdecydują się nabyć Shadow Warrior 2 otrzymają zupełnie za darmo Shadow Warrior! Rodzima ekipa stworzyła  „The Shadow Warrior Collection”.

Flying Wild Hog potrafi dogodzić graczom. Nie możemy zapomnieć, że rodzima ekipa postanowiła wskrzesić markę i w 2013 roku (PC) i 2014 roku (PlayStation 4 i Xbox One) wrzuciła na rynek odświeżoną wersję Shadow Warrior z 1997 roku.

Wkrótce powinny pojawić się pierwsze opinie o wersji konsolowej oraz materiały z rozgrywki, ponieważ dziennikarze otrzymali egzemplarze.

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery Flying Wild Hog shadow warrior 2