Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2017 19:06
The Surge bohater z wielką bronią
1441V

The Surge. Zwiastun premierowy przygotowuje na szybką operację i wielkie roboty

Focus Home Interactive podgrzewa atmosferę przed wielką premierą The Surge. Firma opublikowała wyjątkowo efektowny zwiastun produkcji, który potrafi zainteresować pozycją Deck13.

Przed południem mogliście na portalu spojrzeć na fragmenty rozgrywki z pierwszych minut The Surge. Teraz nadszedł czas na bardziej wyreżyserowane, ale zarazem efektowniejsze mięsko. Zobaczcie premierowy zwiastun najnowszej gry Deck13.

Recenzja The Surge. Sprawdźcie naszą ocenę

Część redakcji zapoznaje się już z The Surge, ale na pierwsze opinie musimy zaczekać do przyszłego tygodnia. Mimo wszystko odnoszę wrażenie, że miłośnicy pozycji z gatunku „Souls-like” nie powinni się zastanawiać, bo na każdym materiale gra Niemców wygląda dobrze.

Twórcy ponownie pozwalają spojrzeć na operacje, którą na samym początku opowieści przechodzi główny bohater. Facet nie ma za dużo szczęścia, ale tylko dzięki specjalnemu egzoszkieletowi może poradzić sobie z tym wyjątkowo „nieudanym dniem”.

Trudno oczekiwać od The Surge wielowątkowej opowieści z toną moralnych wyborów, jednak sympatycy dynamicznej i wymagającej walki powinni zacierać rączki. Gra może w przyzwoity sposób zapełnić lukę po dziełach From Software.  

Materiał: The Surge - Premierowy zwiastun

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive The Surge trailer zwiastun