Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2017 18:02
Żołnierze z Battlefield 1
1595V

Battlefield 1 dopiero się rozkręca. Gra będzie wspierana przez wiele miesięcy

Battlefield 1 pójdzie śladami Battlefield 4. DICE nie zamierza rozwijać produkcji przez zaledwie dwa lata, a już teraz firma zapowiedziała wielkie plany. Klienci mogą liczyć na nowe rozszerzenia, które trafią do wszystkich zainteresowanych za darmo.

DICE zaskoczyło rozwijając Battlefield 4 przez wiele lat. Nie inaczej będzie w przypadku Battlefield 1, ponieważ Szwedzi zamierzają przygotowywać rozszerzenia do produkcji przez kolejne miesiące.

Battlefield 1 w Encyklopedii PPE.pl

21 października Battlefield 1 kończy „roczek”, ale wiele na to wskazuje, że gracze mogą liczyć na przynajmniej dodatkowy rok ciągłego wsparcia. Do gry w przeciągu następnych 12 miesięcy trafią trzy płatne dodatki, jednak to dopiero początek.

„Każdy posiadacz Battlefield 1 będzie miał więcej możliwości na grę przez cały rok z nowymi aktualizacjami, mapami oraz trzema dodatkowymi pakietami wprowadzające kolejne armie, regiony i miejsca bitewne dla całej społeczności.”

Andrew Wilson zapowiedział, że to dopiero początek tytułu DICE i Battlefield 1 będzie otrzymywał kolejne rozszerzenia do 31 marca 2019 roku… A może nawet dłużej.

Twórcy przygotowują zupełnie nowy model rozwoju produkcji i właśnie Battlefield 1 będzie pierwszą pozycją prezentującą propozycję. Gracze mogą liczyć na bezpłatne dodatki, które będą stale pojawiać się na serwerach.

Źródło: http://gamingbolt.com/battlefield-receiving-new-experiences-in-fy-19-more-free-content-for-battlefield-1

Tagi: battlefield 1 DICE dlc dodatek Electronic Arts