Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2017 20:26
Crash z Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
2675V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Gameplay potwierdza świetne wykonanie zestawu

W przyszłym miesiącu wielcy fani Crasha w końcu zapoznają się z odświeżonymi przygodami ulubieńca. Wykreowana przez Vicarious Visions trylogia wygląda na najnowszym materiale wprost perfekcyjnie.  

30 czerwca 2017 roku będzie wyjątkowym dniem. To właśnie na tę datę zaplanowano premierę  Crash Bandicoot N-Sane Trilogy i zestaw stworzony przez Vicarious Visions może dla wielu okazać się jedną z najważniejszych premier ostatnich miesięcy.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w Encyklopedii PPE.pl

Vicarious Visions do niedawna pracowało niemal wyłącznie nad serią Skylanders. Od 2011 roku studio przygotowało dziewięć produkcji, w których główną rolę odgrywały małe stworki i specjalne figurki.

Mimo to właśnie ta ekipa została oddelegowana do odrestaurowania trzech odsłon Crasha. Twórcy zdecydowali się na pełny remake i dzięki temu Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2 oraz Crash Bandicoot 3: Warped wyglądają na wszystkich materiałach naprawdę świetnie.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zadebiutuje w świetnej cenie. Za trzy części zainteresowani zapłacą zaledwie 140-150 zł, więc pakiet powinien trafić do wielu graczy, którzy w latach dzieciństwa z wywieszonymi jęzorami poznawali kolejne przygody jamraja pasiastego.  

Tagi: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy gameplay porównanie grafiki Vicarious Visions