Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 20:46
Butcher bohater i nazwa
823V

Butcher. Zwiastun premierowy prezentuje edycję na PlayStation 4 i Xbox One

Rodzime Transhuman Design zdecydowało się zaprezentować graczom na PlayStation 4 i Xboksach One swoją najnowszą produkcję. Butcher właśnie trafił do cyfrowych sklepów Sony oraz Microsoftu, więc z tej okazji możemy spojrzeć na premierowy zwiastun.

Butcher trafił na komputery osobiste już w ubiegłym roku. Premiera odbyła się w październiku i w swoim czasie tytuł zgarnął oceny na poziomie 70%.

Butcher w Encyklopedii PPE.pl

Rozgrywka w Butcher nie jest specjalnie skomplikowana. Głównym bohaterem przygody jest cyborg, który po przybyciu na Ziemię ma tylko jeden cel – wybić wszystkich ludzi. Twórcy nie pokusili się o specjalne zarysowanie wydarzeń, ponieważ najważniejszym elementem pozycji jest rozgrywka.

Gameplay polega na przedzieraniu się przez kolejne plansze, gdzie napotykamy na przeciwników. Ziemianie nie poddają się tak łatwo, więc protagonista musi zaprezentować im swoją bezwzględność.

Istotnym elementem projektu jest poziom trudności. Autorzy nie żartowali zapowiadając wyjątkowo wymagającą pozycję, bo gra potrafi wymęczyć nawet największych miłośników gatunku. Studio postawiło na prostą oprawę przepełnioną krwawymi scenami.

Butcher właśnie zadebiutował na PlayStation 4 oraz Xboksach One i dzięki temu możemy spojrzeć na premierowy zwiastun.

Materiał: BUTCHER - Launch Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: butcher trailer Transhuman Design zwiastun