Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 18:07
Assassin’s Creed: Origins. Zdjęcie pokazuje rozgrywkę na morzu?
3820V

Assassin’s Creed: Origins. Zdjęcie pokazuje rozgrywkę na morzu?

Grube przecieki o Assassin’s Creed: Origins zostały właśnie potwierdzone przez wyciek zdjęcia prezentującego bohatera na statku. Wiele na to wskazuje, że gracze faktycznie mogą szykować się na „największego asasyna w historii”. [Aktualizacja #1]

Od kilku dni stale pojawiają się konkretne informacje dotyczące nowej odsłony serii Assassin’s Creed. Tytuł w Egipcie ma nosić podtytuł Origins i zaoferować między innymi walkę na morzu.

Assassin's Creed: Origins niczym Skyrim? Mocne przecieki o nowej grze Ubisoftu

Nie musieliśmy długo czekać na kolejny przeciek. Tym razem otrzymujemy nie tylko zapewnienia informatorów, ale również możemy spojrzeć na zdjęcie prezentujące grę. Materiał jest w zasadzie jednoznaczny.

Bohater znajduje się na statku, ma na plecach tarczę, łuk, strzały, a w oddali widać małe miasteczko i punkt docelowy oddalony o 250 metrów. Zdjęcie prawdopodobnie pochodzi z wewnętrznych pokazów, ponieważ na monitorze możecie dostrzec informacje dla deweloperów – jakość obrazu, płynność animacji i inne statystyki.

Wiele na to wskazuje, że pod koniec roku faktycznie trafimy do Egiptu. Według ostatnich informacji nadciąga największa odsłona serii  Assassin’s Creed w historii, którą bez problemu możemy porównać do Skyrima.

Assassin’s Creed Origins zdjęcie pokazuje rozgrywkę na morzu?

 

[Aktualizacja #1]

  • Trzech niezależnych informatorów potwierdziło redakcji Eurogamer autentyczność zdjęcia!

Źródło: Twitter.com

Tagi: