Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 15:18
Injustice 2. Wszystkie najważniejsze informacje na jednym materiale
524V

Injustice 2. Wszystkie najważniejsze informacje na jednym materiale

NetherRealm Studios przygotowuje się do wielkiej premiery Injustice 2. Twórcy opublikowali kompendium wiedzy na temat produkcji, na którym znajduje się mnóstwo konkretów dotyczących gry.

Injustice 2 to najnowsza pozycja doświadczonego NetherRealm Studios. Gra zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu i z tego powodu możemy spojrzeć na wymowny materiał zatytułowany „Everything You Need To Know”.

Recenzja Injustice 2. Sprawdźcie ocenę

Twórcy serii Mortal Kombat ponownie pozwolą graczom wcielić się w bohaterów oraz złoczyńców z DC Comics. W Injustice 2 otrzymamy dostęp do szerokiego grona postaci, które wezmą udział w wielkiej opowieści.

To właśnie kampania może okazać się dla wielu najważniejszym trybem w Injustice 2. Twórcy już wcześniej zapowiadali, że w przypadku tego wariantu zabawy otrzymamy pełnoprawną historię, która w ciekawy sposób łączy wiele znanych wątków z całego uniwersum.

W grze znajdzie się również rozbudowany Gear System, który pozwoli na „ubieranie” wojowników w specjalne stroje. Każdy fatałaszek posiada statystyki i pozwala ulepszyć przykładowo Batmana, ale nie musicie obawiać się o balans, bo autorzy pozwolą śmiałkom walczyć bez tych dodatków.

Materiał pozwala również spojrzeć na wyzwania ("Multiverse Mode"), który pozwolą zbierać nowe bronie, ale również… Klany. Ten drugi element zapowiada się naprawdę nieźle, bo autorzy zdecydowali się na grupowe bitwy.

Injustice 2 - Everything You Need To Know

Tagi: