Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 16:03
Dynasty Warriors 9 tylko na PS4
732V

Dynasty Warriors 9 wyłącznie na PlayStation 4. Twórcy potwierdzają ekskluzywność

Posiadacze PlayStation 4 mogą szykować się na kolejną produkcję. Omega Force od ubiegłego roku oficjalnie pracuje nad Dynasty Warriors 9, a dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie dotyczące platformy docelowej. Tym razem autorzy skupiają się wyłącznie na jednym sprzęcie.

18 grudnia ubiegłego roku odbyła się oficjalna prezentacja Dynasty Warriors 9. Na dobry początek nie otrzymaliśmy za wielu informacji, ale nad grą pracuje Omega Force, czyli ekipa odpowiedzialna za wiele znanych produkcji wydawanych przez Koei Tecmo.

Dynasty Warriors 9 w Encyklopedii.pl

Największą innowacją względem poprzednich odsłon będzie otwarty świat. Tym razem nie trafimy na zamknięte areny, a autorzy pozwolą graczom swobodnie biegać po łąkach i lasach. Studio wkrótce ma pokazać pierwsze fragmenty rozgrywki prezentujące ten element.

Zanim jednak takie smakołyki zostaną przedstawione szerokiej publiczności, to otrzymaliśmy naprawdę sporą ciekawostkę. Dynasty Warriors 9 zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4 – jest to dość zaskakująca decyzja, bo ostatnie gry z serii trafiały na przynajmniej Xboksa One, PlayStation 3 i komputery osobiste. Rezygnacja z poprzedniej generacji jest w zasadzie zrozumiała, ale sprzęt Microsoftu oraz PC?

Takie rewelacje zostały ujawnione w najnowszym numerze Famitsu. Japończycy przygotowali pierwszą zapowiedź, ale musimy trochę zaczekać na wyciągnięcie najważniejszych szczegółów z tekstu.

W Dynasty Warriors 9 pojawi się między innymi 83 wojowników z Dynasty Warriors 8, a głównym bohaterem został Zhang Cang.

Źródło: http://www.dualshockers.com/dynasty-warriors-9-ps4-exclusive-famitsu-reveals/

Tagi: Dynasty Warriors 9 Koei Tecmo omega focre PlayStation 4