Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.05.2017 08:53
Rime. Autorzy zapraszają do studia i prezentują świeży gameplay
509V

Rime. Autorzy zapraszają do studia i prezentują świeży gameplay

Deweloperom Rime zarzucano wiele - m.in. to, że cały prezentowany na trailerach "gameplay" został sfałszowany (co prawie spowodowało załamanie psychiczne szefa projektu). Na szczęście wiemy już, że to tylko złośliwe pomówienia.

Rime znalazło się w końcu na ostatniej prostej i zmierza na PS4, XOne, PC oraz Nintendo Switch. Opóźnienia premiery były spore, studio zerwało w międzyczasie współpracę z Sony, ale obecnie wygląda na to, że już nic nie przeszkodzi w wydaniu Rime (również w wersji pudełkowej).

Autor Rime stanął na krawędzi załamania psychicznego

Tym razem ekipa Tequila Works prezentuje nam owoce swojej pracy w formie trzeciego dziennika dewelopera. Możemy dzięki niemu zajrzeć do tego studia, gdzie autorzy produkują się po hiszpańsku na temat atrakcji, które czekają na graczy. Pamiętajcie, że w filmiku można włączyć angielskie napisy (wystarczy kliknąć na odpowiednią ikonkę w odtwarzaczu).

Dziennik dewelopera prezentuje nowe fragmenty gameplayu z Rime i przede wszystkim unikalne materiały demonstrujące fazy powstawania gry. Miejmy nadzieję, że warto było czekać na tego indyka. Premiera Rime odbędzie się już 26 maja 2017 roku, więc niedługo przetestujemy to cudo.

Tagi: