Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.05.2017 10:00
Inhumans. Zwiastun i obrazki zapowiadają mocną historię. Serial zadebiutuje również w kinach!
1065V

Inhumans. Zwiastun i obrazki zapowiadają mocną historię. Serial zadebiutuje również w kinach!

Kinowe Uniwersum Marvela rozrasta się z roku na rok i co rusz serwuje nam coraz bardziej złożone i bogate opowieści. Tym razem dostajemy pierwsze informacje na temat wielce wyczekiwanego i świeżego dla przeciętnego widza, Inhumans.

Najnowszy serial wywodzący się ze stajni Marvela opowiadać będzie o historii tytułowych Inhumans, czyli rasie superludzi zamieszkujących Księżyc, którzy to w tym przypadku uciekli ze swojego schronienia i wylądowali na Hawajach. 

Strażnicy Galaktyki vol. 2. Recenzja filmu

Zgodnie z tym co twierdzi jeden z producentów serii Iron Fist, Scott Buck, nadchodząca produkcja może być nieco powiązana z wydarzeniami dziejącymi się w Agentach T.A.R.C.Z.Y, ale nie zdradza przy w jaki sposób i jak mocno.

Dziś możemy zobaczyć krótką zajawkę Inhumans, w której głównym aktorem jest słowo, słowo które wprowadza nas nieco w meandry tego świata. Ponadto na pierwszych obrazkach możemy zobaczyć pełną ekipę, której losy będziemy oglądać na ekranach telewizorów już w tym roku, a są nimi Gorgon, Karnak, Black Bolt, Meduza, Crystal oraz Maximus.

Na mocy umowy zawartej pomiędzy Marvelem a kinami IMAX, pierwszy odcinek serialu zadebiutuje na srebrnym ekranie w najwyższej dostępnej jakości już we wrześniu, po czym pozostałe epizody trafią na antenę ABC.

Materiał: First Teaser – Marvel’s Inhumans

Źródło: http://ew.com/tv/2017/05/04/marvel-inhumans-photo-abc/

Tagi: entertainment weekly inhumans Marvel teaser tv series