Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.05.2017 12:28
Prey z pierwszymi recenzjami. Kolejna wspaniała gra autorów Dishonored!
4104V

Prey z pierwszymi recenzjami. Kolejna wspaniała gra autorów Dishonored!

Czy warto kupić Prey? Pomimo faktu, że gra trafiła dzisiaj na półki sklepowe, trudno odpowiedzieć na to pytanie. Bethesda kontynuuje swoją politykę nierozsyłania z wyprzedzeniem kopii recenzenckich nowych gier.

Na szczęście niektóre redakcje dorwały się do Prey trochę wcześniej, dzięki czemu możemy już teraz przeczytać werdykty z recenzji.

Recenzja Prey. Sprawdźcie naszą ocenę!

Pierwszą ocenę zdążył wystawić portal Gadgets 360 NDTV, który wlepił Prey 9/10. Jako plusy redaktor wymienia "mocną historię, wspaniałe zdolności i doskonały design poziomów". Wady? Chyba trochę naciągane. Dziennikarzowi Gadgets 360 NDTV nie spodobała się przesadna ilość taniego straszenia (tzw. "jump scares").

Na bardzo mocną notę zdecydował się również portal Attackofthefanboy, który postawił Prey 9/10. "Prey to perfekcyjne połączenie emocjonującej akcji i pobudzającej do przemyśleń fabuły" - napisał redaktor serwisu. Dziennikarz chwali SI przeciwników, długość kampanii i niezły poziom trudności. Wspaniała jest także grafika. Bugi, niedoróbki? Redaktor zgłosił tylko jedno zawieszenie Xbox One w trakcie przechodzenia produkcji. Jako minusy wymieniane są stosunkowo długie loadingi. Czas rozgrywki to ok. 15-20 godzin.

Ostatnią z dostępnych aktualnie ocen wystawił serwis Press-Start, który wystawił 9/10 i Gamersnet, który zdecydował się na wysokie 8,5/10.

Pierwsze oceny Prey:

  • Gadgets NDTV - 9/10
  • Attackofthefanboy - 9/10
  • Press-Start 9/10
  • Gamersnet - 8.5/10

Tagi: arkane studios Bethesda Dishonored prey recenzja