Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2017 21:31
Zero Time Dilemma na PS4
640V

Zero Time Dilemma na PlayStation 4. Twórcy potwierdzają, a Amazon zdradza datę premiery

Amazon zepsuł kolejną niespodziankę. Aksys Games przygotowywało się na zaprezentowanie Zero Time Dilemma na PlayStation 4, a w znanym sklepie internetowym pojawiły się szczegóły wydania z datą premiery.

Na początku tygodnia informowałem naszych czytelników o przecieku Amazonu. Firma przed premierą zaprezentowała Darksiders 3 i identyczna wpadka wydarzyła się w przypadku Zero Time Dilemma na PlayStation 4.

Zero Time Dilemma w Encyklopedii PPE.pl

Sklep potwierdził, że Zero Time Dilemma trafi na PlayStation 4 już 18 sierpnia, a po kilku godzinach w sprawie gry wypowiedział się wydawca. Aksys Games wspomniał o przeniesieniu przygody na duży sprzęt Sony, ale w tym wypadku nie otrzymaliśmy konkretnej daty.

Zero Time Dilemma jest trzecią i zarazem ostatnią częścią serii. Akcja pozycji rozgrywa się pomiędzy 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors i Zero Escape: Virtue's Last Reward. Bohaterami opowieści zostało dziewięć osób, które zostały zamknięte w bazie wojskowej - to ostatnie testy przed wyprawą na Marsa. Śmiałkowie znajdują się w trzech osobnych częściach budynku, a ich zadaniem jest dotarcie do windy, jednak potrzebują do tego aż sześć haseł. Głównym prowadzącym wydarzenia jest zamaskowana postać o imieniu Zero, który przedstawia kolejne hasła po śmierci poszczególnych osób.

Gra w wersji na PlayStation Vitę zebrała oceny na poziomie 83%, a naszą recenzję przeczytacie w tym miejscu.

Źródło: Twitter.com

Tagi: aksys games chunsoft data premiery zero time dilemma