Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2017 15:20
ELEX. Zwiastun prezentuje rasę Berserkerów
694V

ELEX. Zwiastun prezentuje rasę Berserkerów

THQ Nordic nadal nie jest gotowe do zaprezentowania daty premiery ELEX, ale nowa gra autorów serii Gothic została zaprezentowana na świeżutkim zwiastunie. Materiał pozwala spojrzeć na kilka scen z rozgrywki.

Piranha Bytes wciąż dopracowuje swoją nową markę. ELEX pewnie nie będzie najpiękniejszym RPG-iem ostatnich miesięcy, ale na pewno gra może zaoferować zainteresowanym ciekawy świat.

ELEX w Encyklopedii PPE.pl

Deweloperzy prezentują dzisiaj Berserkerów. Przedstawiciele tej rasy starają się odnaleźć idealne miejsce do zasadzenia „serca świata”, czyli ogromnej rośliny, która może ożywić planetę. Ich stolica nazwana Goliet in Edan przypomina średniowieczne miasto, ponieważ Berserkerzy całkowicie odrzucili technologię i korzystają podczas walki wyłącznie z mieczy, toporów, kusz oraz… Magii.

Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na kilka scen z gry i ELEX ponownie potrafi zaciekawić. Animacja bohatera nadal pozostawia wiele do życzenia, ale możemy mieć nadzieję, że przynajmniej w przypadku historii nie będziemy narzekać.

Twórcy nadal nie przedstawili szerokiej publiczności daty premiery, ale ELEX jest ma zadebiutować w przeciągu następnych siedmiu miesięcy. Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że kolejne tygodnie pozwolą nam bliżej poznać pozycję, a data premiery zostanie ujawniona na E3 2017.

Materiał: ELEX - Gameplay Trailer - Berserker Faction

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Elex Nordic Games Piranha Bytes trailer zwiastun