Liga Mistrzów - Juventus czeka na rywala w finale. Dzisiaj Atletico - Real

Konkurs
1299V
Paweł Myśliwiec | 10.05.2017, 19:30

Zaskoczenia nie było i we wczorajszym meczu Juventus poradził sobie u siebie z Monaco, wygrywając 2:1, czym przypieczętował awans do finału. Pozostaje pytanie, kto w finale będzie rywalem ekipy z Turynu. Atletico ma twardy orzech do zgryzienia, gdyż musi odrobić 3 bramki z pierwszego meczu. Spotkanie dzisiaj o 20:45.

Zasady zabawy są Wam zapewne znane, ale dla przypomnienia - typujemy wyniki spotkań fazy pucharowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Za typy każdy może zgarnąć odpowiednią liczbę punktów, które następnie pozwolą utworzyć klasyfikację generalną. Na podstawie tejże klasyfikacji 5 najlepszych osób zgarnie nagrody.

PÓŁFINAŁY REWANŻE

Przypominamy - typujemy wynik pierwszej połowy i całych 90 minut, ale bez ewentualnej dogrywki lub rzutów karnych.

Juventus - Monaco. Gdyby patrzeć na suche statystyki pierwszego meczu, to wydawałoby się, że remis byłby sprawiedliwy. Monaco minimalnie celniej strzelało, nieznacznie częściej było przy piłce, oba zespoły praktycznie wykonały tyle samo podań z taką samą celnością. Mimo tego to właśnie Juve wygrało 2:0, gwarantując sobie fantastyczną zaliczkę przed rewanżem u siebie. Gdy dodamy do tego fakt, że ekipa z Turynu nie przegrała u siebie w ostatnich 22 meczach, to Monaco może mieć twardy orzech do zgryzienia w wyjazdowej potyczce.

Atletico - Real. Pierwszy mecz to był pokaz siły Realu i bezsilności Atletico. Ekipa Simeone praktycznie nie istniała w starciu z lokalnym rywalem. Real dla odmiany szalał w ataku, co zaowocowało 3 bramki, wszystkimi autorstwa Ronaldo. Co nas czeka w rewanżu? Atletico to wciąż bardzo mocna ekipa, ale odrobienie 3 bramek z takim rywalem to może być bardzo trudne zadanie, zwłaszcza że Real może nastawić się na kontry i szybko rozstrzygnąć losy rywalizacji. O wszystkim przekonamy się już w środowy wieczór.

Przypominamy, że własne rozgrywki Ligi Mistrzów możecie rozegrać w Pro Evolution Soccer 2017. Zapraszamy do zabawy i życzymy trafnych typów!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Pro Evolution Soccer 2017.

Źródło: własne